Team

​​​DSCN7806.JPG

Teamleden 2020-2021:

Management
Marcia Hinojosa  (ma, di, do, vrij)                                                                                                                                                                   · Adjunct directeur: Fieke Diks- Roffelsen (woe, vrij)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      · 

Interne begeleiding (IB)
· Intern begeleider VVE en groep 1 t/m 3: Barbara van Os (di, vrij)
· Intern begeleider groep 4 t/m 6: Noortje Laarman (di, woe)         

                                                                                                        
Remedial teaching (RT)                                                                                                                                                                                Maud Rietjens (ma,di,vrij)                                                                                                                                                                                     

Groepsleerkrachten:
· Groep 1/2a: Jolanda Bording (ma, di, do, vrij) en Barbara van Os (woe)
· Groep 1/2b: Paulien Koudijs (ma, di) en Jeanette Eshuis (woe, do, vrij). 
· Groep 3: Marjon Windt
· Groep 4: Jenny Kras (ma, di, woe) en Carolien Rijnen (woe, do, vrij)
· Groep 5: Annemiek Rozenga (ma, di, do, vrij) Marcia Hinojosa (woe)
· Groep 6: Roos Christiaanse (ma,di,woe,do) en Linda Debi Tewari (vrij)
· Groep 7: Susanne Huissen (ma, woe, do, vrij) en Natascha Boshuizen (di)
· Groep 8: Linda Aukes (ma, di, woe) Natascha Boshuizen (woe, do, vrij)
 
Leerkracht bewegingsonderwijs: 
· David Persoon (ma,di) 

Administratie:​                                                                                                                                                                                                   Carla Sitters (alle dagen)

Overige teamleden:​
· Onderwijsassistente: Thea Mulders
· Overblijfcoördinator: Thea Mulders
· Ict-coördinator: Nathan van Bakel (ma)
· Conciërge: Césare Michel (ma, di, woe, do, vrij-ochtend)