Team

​​​​​​​​​​Wie komt u tegen op basisschool De IJsbreker?​​ Klik op de desbetreffende naam voor een korte introductie.

Directeur:
Leonie den Hartog​, fulltime

Groepsleerkrachten onderbouw:

Els Voorend groep 1/2A, op ma-di-wo
Tamar Tijssens, groep 1/2 A, op do en vrijdag; groep 1/2C op di
Nikkie van de Bunt groep 1/2 B, ma-di-vrijdag
Wendela van Daal, groep 1/2B op wo-do
Danielle Noordhout, groep 1/2C op ma, wo, do, vrij
Riwka Schekermans, groep 1/2 D, ma-di-do-vrij
Marthe ter Hoeven, groep 1/2D, wo
Cherelle Tjon, groep 1/2E, ma-di-wo
Brenda Gietermans, groep 1/2E,  op do en vrijdag
Melissa Wigmans, groep 1/2F, fulltime
Ceciel de Mortier, ondersteuning kleuterbouw op ma, do en groep 4 op wo

Groepsleerkrachten middenbouw:
Anouk Baas, groep 3A, fulltime
Maaike Reimert, groep 3B fulltime
Anita Runderkamp, groep 3C ma-di-wo
Shirley Nauta, groep 3C, op ma-do-vrij; directietaken di-wo
Wieke Logtenberg , groep 3C, ma-di-wo
Gijs van Pelt, groep 4A op ma, di, wo
Cees Smit (vakdoecent BEVO en groep 4A do
Elske van Ettinger, groep 4B op ma-do-vrij
Kirsten van Werven, groep 4B fulltime
Kim IJsebrands, groep 4C op ma-di-wo
Manita Schrijvers, groep 4C op do-vrij
 
Groepsleerkrachten bovenbouw:

Marloes Stans, groep 5A op wo, do, vrij
Remke Cornelisse, groep 5A op ma, di, wo
Marie José van Schaik, groep 5A, ma-di-do ziektevervanging
Nanda Dewkinandan, groep 5B, fulltime
Anna Oosterhof, groep 6A, fulltime
Pamroos ten Barge, groep 6B ma-di-vrij
Remko Robijn, groep 5b, ma-di-wo-do
Petra Kerkhof, groep 7/8A op ma-di-do-vrij; groep 7/8B op di
Christa van Dam, groep 7/8A opma; groep 7/8B op ma-di-wo
Klaas de Jager, groep 7/8A  op di-wo-do, groep 7/8B op do
Zusanne Tol, groep 7/8B, op ma-do-vrij
 
Interne begeleiders:
Veronica Fierro; ma-di-wo-do
Zusanne Tol, op di-wo; Zusanne is tevens pestcoördinator

Daltoncoördinatoren:
Shirley Nauta, groepen 1 t/m 3, ambulant op dinsdag
Petra Kerkhof, groepen 4 t/m 8, ambulant op dinsdag
 
Ondersteuning directie/ vervanging Leonie indien afwezig:
Shirley Nauta op dinsdag en woensdag
​ 
Vakdocent gymnastiek:
Bart Koster
 
ICT:
Rinus Goede, elke donderdag

​Identiteitsbegeleider:
Rosa van Bottenburg, op afroep

Administratie en RT:
Janneke van Gorp ma-di-do-vrij

Conciërge:
Herman Massink, fulltime
Roberto Bont op ma-di-wo

Stagieres: zover nu bekend
Kiki Sieljes in groep 5B ma-di
Dagmar Kloppenburg groep 3B ma, 3C do-vrij