Team

​​​​​​​​​​Wie komt u tegen op basisschool De IJsbreker?​​ Klik op de desbetreffende naam voor een korte introductie.

Directeur:
Leonie den Hartog​, fulltime

Adjunct directeur:

Shirley Nauta, di-woe en vrijdag

Groepsleerkrachten onderbouw:

Els Voorend groep 1/2A, op ma-di-wo
Tamar Tijssens, groep 1/2 A, op do en vrijdag; groep 1/2C op di
Nikkie van de Bunt groep 1/2 B, ma-di-woensdag
Wendela van Daal, groep 1/2B op do-vrijdag
Danielle Noordhout, groep 1/2C op ma, wo, do, vrij
Riwka Schekermans, groep 1/2 D, ma-di-do-vrij
Marthe ter Hoeven, groep 1/2D, wo
Julia Wijnen, groep 1/2E, ma-di-wo-do
Brenda Gietermans, groep 1/2E,  op do en vrijdag
Melissa Wigmans, groep 1/2F, ma-di en vrijdag,
Nikki Both vervangt Juf Melissa tot de kerstvakantie
Ceciel de Mortier, ondersteuning kleuterbouw op ma, do en groep 4 op wo

Groepsleerkrachten middenbouw:
Anouk Baas, groep 3A, fulltime
Cherelle Tjon, groep 3B fulltime
Anita Runderkamp, groep 3C ma-di-wo
Wieke Logtenberg , groep 3C, ma-do-vrij
Marie-José van Schaijk, groep 3C verv.zwangerschapsverlof Wieke
Gijs van Pelt, groep 4C, fulltime
Cees Smit (vakdocent BEVO) en RT op woensdag
Kirsten van Werven, groep 4B fulltime
Kim IJsebrands, groep 4A op di-wo-do
Pam Roos ten Barge groep 4A op ma-di-vrij
 
Groepsleerkrachten bovenbouw:

Marloes Stans, groep 5C op wo, do, vrij
Remko Robijn, groep 5C op ma, di, wo
Nanda Dewkinandan, groep 7 op woensdag
Anna Oosterhof, groep 6B, fulltime
Petra Kerkhof, groep 7/8A op ma-di-do-vrij
Christa van Dam, groep 7/8B op ma-middag-di-woensdag
Elske van Ettinger, groep 5B op maandag, don- en vrijdag
Klaas de Jager, groep 5B op dinsdag en woensdag, groep 7 op do-middag
Zusanne Tol, groep 7/8B, op ma-morgen, don-vrijdag
Kiki Sieljes groep 5A fulltime
Ellen Groot, groep 7, ma-di-donderdag-vrijdag
 
Interne begeleiders:
Veronica Fierro; ma-di-wo-do
Zusanne Tol, op ma-middag, di-wo

Daltoncoördinatoren:
Shirley Nauta, groepen 1 t/m 4, ambulant op dinsdag
Petra Kerkhof, groepen 5 t/m 8, ambulant op dinsdag
 
Vakdocent gymnastiek:
Colleen van Erve
 
ICT:
Rinus Goede, elke donderdag

​Identiteitsbegeleider:
Rosa van Bottenburg, op afroep

Administratie en RT:
Janneke van Gorp ma-di-do-vrij

Conciërge:
Herman Massink, fulltime

LIO Stagieres
Rick Janssen groep 7/8A
Lianne de Jong groep 4B
Ylva de Haas, groep 3A