Team

​​​​​​​​​​Wie komt u tegen op basisschool De IJsbreker?​​ Klik op de desbetreffende naam voor een korte introductie.

Directeur:
Leonie den Hartog​, fulltime

Adjunct directeur:

Shirley Nauta, di-woe en vrijdag

Groepsleerkrachten onderbouw:

Els Voorend groep 1/2A, op ma-di-wo
Tamar Tijssens, groep 1/2 A, op do en vrijdag; groep 1/2C op di
Nikkie van de Bunt groep 1/2 B, ma-di-woensdag
Wendela van Daal, groep 1/2B op do-vrijdag
Danielle Noordhout, groep 1/2C op ma, wo, do, vrij
Riwka Schekermans, groep 1/2 D, ma-di-do-vrij
Marthe ter Hoeven, groep 1/2D, wo
Julia Wijnen, groep 1/2E, ma-di-wo-do
Brenda Gietermans, groep 1/2E,  op do en vrijdag
Melissa Wigmans, groep 1/2F, ma-di en vrijdag,
Nikki Both vervangt Juf Melissa tot de kerstvakantie
Ceciel de Mortier, ondersteuning kleuterbouw op ma, do en groep 4 op wo

Groepsleerkrachten middenbouw:
Anouk Baas, groep 3A, fulltime
Cherelle Tjon, groep 3B fulltime
Anita Runderkamp, groep 3C ma-di-wo
Wieke Logtenberg , groep 3C, ma-do-vrij
Gijs van Pelt, groep 4C, fulltime
Cees Smit (vakdocent BEVO) en RT op woensdag
Kirsten van Werven, groep 4B fulltime
Kim IJsebrands, groep 4A op di-wo-do
Pam Roos ten Barge groep 4A op ma-di-vrij
 
Groepsleerkrachten bovenbouw:

Kiki Sieljes groep 5A fulltime
Elske van Ettinger, groep 5B op maandag, don- en vrijdag
Klaas de Jager, groep 5B op dinsdag en woensdag, groep 7 op do-middag
Marloes Stans, groep 5C op wo, do, vrij
Remko Robijn, groep 5C op ma, di, wo
Florine Stauttener, groep 6A, fulltime
Anna Oosterhof, groep 6B, fulltime
Nanda Dewkinandan, groep 7 op woensdag
Ellen Groot, groep 7, ma-di-donderdag-vrijdag
Petra Kerkhof, groep 7/8A op ma-di-do-vrij
Christa van Dam, groep 7/8B op ma-middag-di-woensdag
Zusanne Tol, groep 7/8B, op ma-morgen, don-vrijdag

Interne begeleiders:
Veronica Fierro; ma-di-wo-do
Zusanne Tol, op ma-middag, di-wo

Daltoncoördinatoren:
Shirley Nauta, groepen 1 t/m 4, ambulant op dinsdag
Petra Kerkhof, groepen 5 t/m 8, ambulant op dinsdag
 
Vakdocent gymnastiek:
Colleen van Erve
 
ICT:
Rinus Goede, elke donderdag

​Identiteitsbegeleider:
Rosa van Bottenburg, op afroep

Administratie en RT:
Janneke van Gorp ma-di-do-vrij

Conciërge:
Herman Massink, fulltime

LIO Stagieres
Rick Janssen groep 7/8A
Lianne de Jong groep 4B
Ylva de Haas, groep 3A