Naschoolse Activiteiten

.                         Na schooltijd bieden wij uw kind allerlei leuke en leerzame activiteiten.

De lessen starten om 15.15 uur en eindigen om 16.30 uur.

Naschoolse activiteitenDagen

Lokaal

voor de groepen 2:                                Dans –Street Dance

dinsdag14//1 – 21/1 – 28/1 – 4/2 – 11/2 – 25/2 – 3/3 – 10/3 – 17/3

speelzaal

voor de groepen 2-3:                 Sport en Spel

donderdag16/1- 23/1 - 30/1 – 6/2 – 13/2 – 27/2 – 5/3 – 12/3 – 19/3 

speelzaal
voor de groepen 2-3:           Kameleon Atelier

maandag13/1 – 20/1 – 27/1 – 3/2 – 10/2 – 24/2 – 2/3 – 9/3 – 16/3 – 23/3

atelier 1ste verdieping

voor de groepen 3-4:                  Sterk in Eten 

donderdag16/1- 23/1 - 30/1 – 6/2 – 13/2 – 27/2 – 5/3 – 12/3 

het podium

voor de groepen 3-4:                          Verrassende proefjes 

dinsdag14//1 – 21/1 – 28/1 – 4/2 – 11/2 – 25/2 – 3/3 – 10/3 – 17/3 

op de zolder in het grote flexlokaal
voor de groepen 3-4:           Papyrus Atelier

dinsdag14//1 – 21/1 – 28/1 – 4/2 – 11/2 – 25/2 – 3/3 – 10/3 – 17/3 – 24/3 

atelier 1ste verdieping

voor de groepen 3–4–5:           Theater 

maandag13/1 – 20/1 – 27/1 – 3/2 – 10/2 – 24/2 – 2/3 – 9/3 – 16/3 

speelzaal

voor de groepen 5-6:                  Sterk in Eten 

vrijdag: 10/1 - 17/1 – 24/1 –7/2 – 14/2 – 28/2 - 6/3 – 13/3 

het podium

voor de groepen 5-6-7-8:                  Schaken

maandag: 13/1 – 20/1 – 27/1 – 3/2 – 10/2 – 24/2 – 2/3 – 9/3 – 16/3 – 23/3

op de zolder in het grote flexlokaal
​voor de groepen 6-7-8:
Schoolband 
​woensdag:
de lessen eindigen om 13.15 uur

voor de groepen 6-7-8:                      Aan de slag met de naaimachine 

vrijdag: 10/1 - 17/1 – 24/1 –7/2 – 14/2 – 28/2 - 6/3 – 13/3 – 20/3 – 27/3

op de zolder in het grote flexlokaal

voor groep 6-7-8:                                  Le livre illustré du monde entier (Het geïllustreerde boek van de hele wereld) 

donderdag: 16/1- 23/1 - 30/1 – 6/2 – 13/2 – 27/2 – 5/3 – 12/3 – 19/3 – 26/3

op de zolder in het grote flexlokaal

voor de groepen 6-7-8:                      Tekenen en schilderen 

maandag: 13/1 – 20/1 – 27/1 – 3/2 – 10/2 – 24/2 – 2/3 – 9/3 – 16/3 – 23/3 

het podium

voor de groepen 6-7-8:                      Stop – Motion – Animatier

dinsdag: 14//1 – 21/1 – 28/1 – 4/2 – 11/2 – 25/2 – 3/3 – 10/3 – 17/3 – 24/3 

5x in lokaal 7a

5x in lokaal 7b

voor de groepen 5- 6-7-8: Kennismaking met de Chinese taal en cultuur

vrijdag: 10/1 - 17/1 – 24/1 –7/2 – 14/2 – 28/2 - 6/3 – 13/3 – 20/3 – 27/3

5x in lokaal 6a

5x in lokaal 6b