Team

​Het team van de Lukasschool bestaat uit enthousiaste, hard werkende en deskundige professionals. Het team is divers. Naast de groepsleerkrachten zijn er onderwijsassistenten, een zorgteam, innovatoren en een vakleerkracht voor bewegingsonderwijs en beeldende vorming.
Achter de schermen werken de directie,  de administratie, de conciërge. Er wordt nauw samengewerkt met de leidsters van voorschool St. Lukas van Impuls.
 

Onze groepen (schooljaar 2020-2021)
  • 1/2 a :  Marijke Leenstra (ma t/m vr)
  • 1/2 b :  Turaia Zemmouri (ma, di) en Maya Sewradj (wo, do, vr; vervanger Joyce van Haeften)
  • 1/2 c :   Helianthe Felter (ma t/m vr). Vervanger: Bart van Rixtel en Yvonne Jolink
  • 1/2 d :  Carla Berger (ma, di, do, vr) en Maryam Bouzakoura (wo)
  • 1/2 e :  Marielle de Graaf (ma, di, vr) en Ayse Saglam (wo, do)
  • 3a :       Soraya van Rooij (di, wo, do, vr) en Joris Stulemeijer (ma)
  • 3b:        Leanne Aurik (ma, di, do, vr) en Suzanne Lommers (di, wo, do)     
  • 4a :       Desirée Companje (ma t/m vr) en Jasper van Oostrum (ma, vr)
  • 4b :       Renée Burgman (ma, di, wo) en Maryam Bouzakoura (do, vr)
  • 4c:         Martine Windt (ma t/m do) en Joris Stulemeijer (vr)
  • 5a :        Marieke Weijers (ma di) en Turaia Zemmouri (wo, do, vr)
  • 5b :        Anouk Pennings (ma t/m vr)
  • ​6a :        Joyce Oosterbroek (ma t/m wo) en Kismet Uzmay (do, vr)
  • 6b :        Nicolien Hopmans (ma t/m vr)
  • 7a:         Gerda Kalse (ma t/m vr)
  • 7b :        Arjan Wingelaar (ma t/m do), Bram Gerrits (di, vr)
  • 8a :        Amal Oulali (ma t/m vr) en Anouk Heinrich (wo, do, vr)
  • 8b :       Jeffrey Westerhuis (ma, di, do, vr) en Joris Stulemeijer (wo)

 IB-team

  • Bianca Beimers, intern begeleider groep 1 t/m 3
    (ma, wo, do, vr)
  • Sarah Blom (di t/m vr), intern begeleider groep 4 t/m 8
  • Marije Elderenbosch, ondersteuning intern begeleider groep 1 t/m 8
    (ma, wo)

Onderwijsassistenten

  • Kelly Brugman (ma, di, do, vr)
  • Els Dijkstra (di, do, vr)
  • Charlie Huizer (ma, do, vr)
  • Ikram Kiloul (di, do, vr)
  • Jos van Iwaarden (di, wo, do, vr)
  • Monique Duin (ma, di)

Administratie / Conciërge

  • Aicha R’Gui (ma, di, do, vr)
  • Ilham Oughzou (wo)

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

  • Sjoerd Degenkamp (ma t/m vr)

Vakleerkracht ontwerp & techniek
  • Willemijn Voerman (do, vr)

Passende onderwijs ondersteuner + VVE-coördinator
  • Joyce van Haeften (ma, di, do)

NT2 leerkracht (taalklas)

  • Ayse Saglam (di)
Eventmanager

  • Kelly Brugman (wo)

Innovatoren

  • ICT & Techniek: Joris Stulemeijer (di)
  • Taal: Leanne Aurik (wo)
  • Lezen: Amal Oulali
  • Dalton: Marieke Weijers (wo)
  • Plusklas: Soraya van Rooij (ma)
  • Rekenen: Jeffrey Westerhuis (wo)

Opleiders in de school
  • Assia Mouhouti
  • Marieke Weijers

Projectleider Amsterdamse Familie School
  • Rosien Schipper (di, vr)

Coördinatoren

  • Brede Talent Ontwikkeling: Joyce Oosterbroek (vr)
  • Jump in: Sjoerd Degenkamp (vr)
  • Contactpersonen: Aicha R'gui en Helianthe Felter

Beleidsteam

  • Assia Mouhouti
  • Sebastiaan van Huet
  • Bianca Beimers
  • Sarah Blom
  • Marije Elderenbosch

Adjunct directeur

  • Assia Mouhouti (ma t/m vr)

Directeur

  • Sebastiaan van Huet (ma t/m vr)


Het emailadres van alle medewerkers op de Lukasschool
is voorletter.tussenvoegsel.achternaam@askoscholen.nl